Tvůrci nové post-apokalyptické únikové hry Labyrintu s názvem Kryt 51 se inspirovali kultovními filmy Mad Max a počítačovou hrou Fallout. Děj se odehrává dvě stě let po atomové válce, která zničila planetu. Jste potomci lidí, kterým se podařilo ukrýt ve speciálních krytech. Zázemí, které kryt poskytoval se však začne hroutit a z útočiště se rázem stává past. Nezbývá nic jiného, než kryt neprodleně opustit. Nebude to ale tak snadné…

 

Kryt 51 najdete v Labyrint Klubu Spirála Kladno, Litevská 2720. Hra je určená pro skupinky 2 až 5 osob a nabízí jedinečný zážitek nejen pro fanoušky post-apokalyptického žánru jakéhokoliv věku od 12 let (do 15 let s doprovodem dospělé osoby). Prostor se nachází v přízemí budovy klubu a hra probíhá pod stálým dohledem operátora, který dohlíží na bezpečnost účastníků po celou dobu hry. Při hře není dovoleno používat mobilní telefony a cokoli fotit.

 

Cena pro skupinu je 700 Kč

 


Zřizovatelem a provozovatelem únikové hry Kryt 51 je Labyrint – SVČVS Kladno. Labyrint – středisko volného času, vzdělávání a služeb je státní školské zařízení zařazené do rejstříku škol a školských zařízení MŠMT ČR. Jeho zřizovatelem je Středočeský kraj. Je příspěvkovou organizací s působností především ve městě Kladně a kladenském regionu. Hlavní činností Labyrintu jsou rekreační a výchovně vzdělávací aktivity ve volném čase pro všechny věkové kategorie a sociální skupiny, vzdělávání dětí a mládeže v návaznosti na školní výuku a také další vzdělávání dospělých. Labyrint nabízí širokou škálu pravidelné zájmové činnosti v nejrůznějších volnočasových aktivitách počínaje sportem a turistikou, přes umělecké aktivity, až po společenskovědní a technické obory, které se uskutečňují formou kroužků a klubů. V rámci nepravidelné činnosti organizuje akce, soutěže, výstavy, odborné besedy, zájezdy, pobytové akce, tábory apod.